MEANWELL RSP-320-27 Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 27V (320W)
Code: 5260734641
FREEFREE
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků.
Vlastnosti a funkce
yp napájecí zdroje spínaný
Druh napájecí zdroje modulový
Výkon 321.3W
Vnější rozměry 215x115x30mm
Výstupní proud 11.9A
Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Hmotnost 900g
Pracovní teplota -30...70°C
Počet výstupů 1
Montáž k vestavbě
Elektrické připojení svorkovnice
Ochrana nárůst napětí, proti přehřátí, proti přetížení, proti zkratu
Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC
Účinnost 89%
Řada RSP-320
Druh krytu 207A
Doplňkové funkce aktivní PFC
Související články MHS012
Výstupní napětí 26...31.5V DC, 27V DC
Hmotnost brutto: 849.6 g
Kód produktu: 5260734641
Part no.: RSP-320-27
EAN: 5260734641
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V