MEANWELL Napaječ LED 12V 60W LPV nestmívatelný IP65
Code: 10.880.539Related products
REBEL led pásek RGB, 5m/300diod, 48W, 12V zdroj, IP65, komplet
Skladem
(2 pcs)
€26,80 excl. VAT
€32,43
LED pásek COB Neon 24V - 480D - 9W/m - IP20 - 990lm - 1m - studená barva
Skladem
(1149 pcs)
€1,69 excl. VAT
€2,04
LED pásek COB Neon 24V - 528D - 15W/m - IP20 - 1650lm - 50m - studená barva
Skladem
(2926 pcs)
€114,39 excl. VAT
€138,41
Product detailed description
Trafo ma na obou koncích vyvedeny vodiče, obal zdroje je z tvrzeného plastu. Zapouzdřený obal zdroje chraní součástky před vniknutím vlhkosti nebo kapalin. Tělo zdroje je opatřeno dvěma úchyty pro snadné přichycení k podkladu.
LED zdroj je zabezpečen:
- přepěťovou ochranou
- proudovou ochranou
- tepelnou ochranou
Doporučené použití:
- do sádrokartonových podhledů
- pro venkovní použití
- do kuchyňských linek a koupelen
- do průmyslových prostorů a jiných zátěžových prostředí
- pro aplikace s trvalým zatížením
Klíčové vlastnosti:
- prachotěsné a voděodolné provedení zdroje
- spolehlivost a garance kvality Meanwell
- nízká hmotnost a menší rozměry oproti kovovým zdrojům
- snadné připojení přímo na kabely
- plastové tělo = připojení bez zemnícího vodiče (PE)
Parametry:
| Výstupní napětí: | 12V DC |
|---|---|
| Výkon: | 60W |
| Materiál těla: | Plast |
| Rozměry(d/š/v): | 162x42x32mm |
| Provozní teplota: | -20 ~ 60°C |
Kód produktu: 10.880.539
EAN: 8595209220103
Additional parameters
| Category: | Zdroje pro LED pásky |
|---|---|
| EAN: | 8595209220103 |
| Dodavatel: | Elfetex |
Super Slim LED modulární napájecí zdroj - 12V - 100W - 8,33A - IP20
Skladem
(108 pcs)
€3,07 excl. VAT
€3,71
FREEFREE
LED modulární zdroj 12V - 1000W - 83A - IP20
Skladem
(74 pcs)
€40,05 excl. VAT
€48,46
FREEFREE
Napájecí zdroj pro LED 12V do krabice 60W 5A IP67
Skladem
(204 pcs)
€16,49 excl. VAT
€19,95
PANLUX Trafo elektronické TR150 240V/12V 50-150W IP20
Skladem
(6 pcs)
€17,16 excl. VAT
€20,76
MCLED Napaječ LED 12VDC/2A pro LED pásky 24W, na DIN lištu, IP20
Skladem
(2 pcs)
€12,40 excl. VAT
€15,01
