LENOVO LCD P27u-20 - 27",IPS,matný,16:9,3840x2160,178/178,4ms,400cd/m2,1000:1,repro,HDMI,DP,ThB4,RJ45,USBHub,VESA,Pivot
Code: ED478768Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 25" - 27” |
|---|---|
| EAN: | 195713542999 |
| Energetická třída: | G |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Použití: | Profesionální |
| Povrchová úprava displeje: | Matný |
| Rozhraní: | HDMI, USB 3.1, 3.5mm Jack, DisplayPort |
| Rozlišení displeje: | 3840x2160 (4K UHD) |
| Výbava: | VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Dokování NTB |
