Fotovoltaický solární panel USB+12V/30W flexibilní OS30-18MFX
Code: SAPFVE937A
Skladem (1 pcs)
Delivery options
Flexibilní monokrystalický panel s výstupem 12V a USB pro nabíjení baterií, telefonů, powerbank a pod. Ideální řešení pro Vaši autobaterii v případě delší odstávky vozidla, kdy trvale připojené spotřebiče, jako je řídící jednotka, autorádio...
Detailed information
Product detailed description
Flexibilní monokrystalický panel s výstupem 12V a USB pro nabíjení baterií, telefonů, powerbank a pod. Ideální řešení pro Vaši autobaterii v případě delší odstávky vozidla, kdy trvale připojené spotřebiče, jako je řídící jednotka, autorádio nebo dálkové ovládání dokážou vybít startovací baterii i za pouhý týden. Přiložený kabel zapojte do zásuvky 12V (nutné trvalé propojení s baterií, nikoli přesklíček zapalování), panel umístěte pomocí přísavek za okno a Vaši baterii bude dodávána potřebná energie pro kompenzaci spotřeby připojených zařízení a samovybíjení. Panel je rovněž možno využít jakozáložní zdroj pro nabíjení telefonů, powerbank apod.
Specifikace:
Max.výkon: 30W
Max.proud při plném výkonu (Imp): 1,67A
Max.výstupní napětí při plném výkonu (Vmp): 18V
Výstup pro nabíjení 12V baterie: napětí Vmp-max.18V
Výstup USB: max.5,1V/2,1A
Kontrolka LED: při max.osvitu svítí, při nízkém osvitu bliká
Rozměry: 420×370×2mm
Obsah balení:
1× flexibilní panel
4×odnímatelná přísavka
1× kabel 12V s autokonektorem (1m)
1× kabel 12V se svorkami (1m)
Upozornění:
FV panel je osazen step-down měničem pro napájení USB výstupu, výstup 12V regulátor nemá.S ohledem na výkon panelu však můžete připojit baterii nad 30Ah přímo a trvale bez rizika jejího poškození. Pro baterii do 30Ah a jen v případě dlouhodobého osvitu použijte jakýkoli PWM regulátor. Podobu několika hodin lze připojit bez regulátoru i ty nejmenší baterie. Nabíjecí proud bude max. 1,67A.