DI-WAY Vnitřní analog kamera ADS-800/3,6/20
Code: SAPCA800320Related products
DI-WAY Venkovní IR CCTV Varifocal kamera 1200TVL
Skladem
(16 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2xArray, 40m
Skladem
(2 pcs)
€56,83 excl. VAT
€68,76
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 3,6mm, 25m
Skladem
(10 pcs)
€39,36 excl. VAT
€47,62
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 pcs)
€48,99 excl. VAT
€59,28
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
Product detailed description
Vnitřní analogová kamera ADS-800/3,6/20- Dosvit: 20m
- Objektiv : 3,6mm
- Rozlišení : 800 TVL
- Aptina 1,3M pixel CMOS Sony
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800320
Part no.: CA800320
EAN: CA800320
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800320 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,70 excl. VAT
€106,12
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,90 excl. VAT
€149,92
