DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Code: SAPC960AHD2V1260SRelated products
Venkovní kamera Wi-Fi Kruger&Matz Connect C40 Tuya, 3M, 15m
Skladem
(4 pcs)
€40,17 excl. VAT
€48,60
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2xArray, 40m
Skladem
(2 pcs)
€56,83 excl. VAT
€68,76
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(13 pcs)
€53,44 excl. VAT
€64,66
Product detailed description
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 3x Array-960P/1.3 megapixel, 1/3”progressive scan CMOS
-Weatherproof AHD IR kamera vč. držáku
-Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
-Auto Den/Noc (ICR)
-2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels)
-Max IR LED dosvit: 40M, Smart IR, 28MIL×4PCS Array
-Automatická Elektronická Klapka (AES), Auto Gain Control(AGC), Auto White Balance (AWB), Black Light Compensation (BLC), Mirror function
-IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 960P/1.3 megapixel, 1/3”progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 960P@25fps, 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×4PCS Array |
| IR Dosvit | 60m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Objektiv | 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC960AHD2V1260S
Part no.: C960AHD2V1260S
EAN: C960AHD2V1260S
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C960AHD2V1260S |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€72,64 excl. VAT
€87,89
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 pcs)
€61,64 excl. VAT
€74,59
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 pcs)
€63,37 excl. VAT
€76,68
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€253,12 excl. VAT
€306,28
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 pcs)
€8,45 excl. VAT
€10,22
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 2.8-12mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€262,59 excl. VAT
€317,73
