D-Link External Power Supply DIS-H30-24
Code: 51209991
FREEFREE
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
24W Ultra slim design with 17.5mm (1SU) width
DC output voltage adjustable
No load power consumption <0.3W
Protections: Short circuit/ Overload/ Over voltage
Other features:
Universal input 85-264VAC (277VAC available)