AOC MT IPS LCD WLED 27" U27E4CV - IPS panel, 3840x2160, 60Hz, HDMI, DP, USB-C
Code: ED492110Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 25" - 27” |
|---|---|
| EAN: | 4038986182836 |
| Energetická třída: | E |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Použití: | Kancelářský |
| Povrchová úprava displeje: | Antireflexní |
| Rozhraní: | USB-C 3.2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort |
| Rozlišení displeje: | 3840x2160 (4K UHD) |
| Výbava: | Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, HDR, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého s |
