Anténa Maxlink dipol všesměrová 10dBi 2,4GHz, 1m RG174, magnet, RSMA
Code: PNT52916541Related products
Anténa Ubiquiti Networks airPrism AP-5AC-90-HD sektorová, 5GHz, 22dBi, 2x2 MIMO, pro Rocket 5AC-PRISM
Skladem
(4 pcs)
€349,10 excl. VAT
€422,41
Anténa Mikrotik HGO-antenna-OUT venkovní, RSMA male
Skladem
(50 pcs)
€6,57 excl. VAT
€7,95
Anténa Maxlink dipol všesměrová 10dBi 2,4GHz RSMA
Skladem
(50 pcs)
€5,36 excl. VAT
€6,48
Modem Mikrotik SXT LTE6 kit venkovní, 2x Lan, PoE in/out, L3
Skladem
(37 pcs)
€83,62 excl. VAT
€101,18
Delock LoRa Anténa 863 - 928 MHz MHF® 4 samec 1,68 dBi 1.13 15 cm FPC černá samolepící
Na objednávku
€10,88 excl. VAT
€13,16
Product detailed description
Všesměrová anténa 10dBi dodávaná s magnetickým stojánkem a 1m dlouhým kabelem zakončeným konektorem RSMA male. Anténa je vhodná pro vybudování vnitřní sítě v domácnosti.Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
| Frekvence | 2,4 Ghz |
| Polarizace | vertikální |
| Zisk | 10 dBi |
| Vyzařovací úhly ( H / V ) | 360° / 10° |
| Konektor | RSMA male |
| Délka VF kabelu | - |
| VSWR | < 1,9 |
| Impedance | 50 Ω |
| Předozadní poměr | - |
| Rozměry | 500 x ⌀ 12 mm |
| Hmotnost | 0,1 Kg |
| Montážní sada pro stožár | - |
| Obsah balení | stojánek s 1m kabelem a neodnímatelnou anténou |
Kód produktu: PNT52916541
Part no.: 01-VS-MD10
EAN: 52916541
Additional parameters
| Category: | Antény |
|---|---|
| EAN: | 52916541 |
| Dodavatel: | PENTA CZ s.r.o |
Ubiquiti AM-V2G-Ti - airMAX Sektorová 2.4 GHz anténa Titanium
Na dotaz (není skladem)
€199,17 excl. VAT
€240,99
Teltonika přímá kompaktní mobilní SMA anténa - PR1CS450
Na objednávku
€4,24 excl. VAT
€5,13
Kryt Ubiquiti Networks IsoBeam radom s límcem, 620mm
Skladem
(31 pcs)
€63,07 excl. VAT
€76,32
Teltonika dvoupásmová magnetická SMA anténa - PR1KRD30
Na objednávku
€5,59 excl. VAT
€6,76
Adaptér RF Elements TwistPort pro IsoStation a PrismStation™
Skladem
(23 pcs)
€16,30 excl. VAT
€19,72
Anténa Teltonika Mobile Adhesive GSM/LTE, 1x SMA, 2dBi, 3m, venkovní
Skladem
(27 pcs)
€5,83 excl. VAT
€7,05
