AKASA ventilátor AK-189BK-2B, 25x25x10mm, 2 pins, 2x kuličkové ložisko
Code: ED1224039Related products
Akasa protivibrační spony na ventilátory (20ks) bílé
Skladem
(18 pcs)
€2,69 excl. VAT
€3,25
INTER-TECH 2U ližiny teleskopické pro rack skříně, 455m
Skladem
(12 pcs)
€27,79 excl. VAT
€33,63
Product detailed description
2.5 cm čierny ventilátor
Mini axiálny ventilátor DC s 2-pinovým konektorom pre 2.používajú sa 54 mm dvojité guľôčkové ložiská s dlhou životnosťou.
- 2-pinový konektor pre 2.54 mm záhlavie PCB
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Aplikácia | Ventilátor PC skrine alebo chladiča |
| Rozmer | 25 x 25 x 10 mm |
| rýchlosť ventilátora | 10000 OTÁČOK ZA MINÚTU |
| prúdenie vzduchu | 2.5 CFM (4.2 m3/h) |
| tlak vzduchu vo ventilátore | 24.76 mm H20 |
| hladina hluku | 24.76 dB(A) |
| menovité napätie | 12V DC |
| typ ložiska | dve lopty |
| očakávaná životnosť ventilátora | 50 000 hodín |
| konektor | 2-pinový konektor pre 2.54 Hlavička PCB |
| kód produktu | aK-189BK-2B |
.
Kód produktu: ED1224039
Part no.: AK-189BK-2B
EAN: 4710614526891
Additional parameters
| Category: | Přídavné ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4710614526891 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Do PC skříně |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
FREEFREE
Noctua NF-A12x25r-PWM, 120x120x15 mm, 4-pin
Na objednávku
€27,42 excl. VAT
€33,18
FREEFREE
Noctua NF-A12x25 5V, 120x120x15 mm, 4-pin, 1850 RPM
Na objednávku
€23,72 excl. VAT
€28,70
FREEFREE
Noctua NF-A12x25-PWM, 120x120x25 mm, 4-pin PWM
Na objednávku
€24,50 excl. VAT
€29,65
