12'' iiyama TF1215MC-B1: IPS, XGA, capacitive, 10P, 540cd/m2, VGA, DP, HDMI, IP65, Ball Drop, černý
Code: 20801780006TF12MCB
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
12.1’’ PCAP 10pt touchscreen solution for pick-up points
PARAMETRY DISPLEJE
Design: Open Frame
Úhlopříčka: 12.1", 31cm
Panel: IPS Technology
Nativiní rozlišení: 1024 x 768 (0.8 megapixel)
Poměr stran: 4:3
Jas: 540 cd/m2
Statický kontrast: 1000:1
Dynamický kontrast: -
Propustnost světla: 85%
Doba odezvy: 25ms
Pozorovací úhly: 178°/178°
Rozsah barev: 16.2 miliónů 6bit
Horizontální synch.: 31,4-60KHz
Rozteč bodů.: 0.24 mm
Barva: matná černá
DOTYK
Technologie doteku: projective capacitive
Body doteku: 10
Metoda doteku: stylus, prst, rukavice
Rozhraní doteku: USB
Tloušťka skla: 6 mm
Palm Rejection: -
KONEKTIVITA
  • Vstupy analogového signálu: 1x VGA
  • Vstupy digitálního signálu:1x HDMI, 1x DisplayPort
  • HDCP: ANO
FUNKCE
Maximální provozní doba: neuvedeno
Tvrdost skla: 7H
Materiál rámečků: plast
Odolnost: IP65 (zepředu), 60950 Ball Drop Test
Zvláštní funkce: anti-fingerprint coating, touch through-glass
MECHANICKÉ INFORMACE
Orientace: landscape, portrait, face-up
VESA: 100x100 mm
OBSAH BALENÍ
  • Kabely: power, USB, HDMI, DisplayPort
  • Příručky: průvodce rychlým spuštěním, bezpečnostní průvodce
NAPÁJENÍ
Napájecí adaptér: externí
Zdroj: DC 12 V
Odběr energie: 10W (0,5W Stand By/Off Mode)
UDRŽITELNOST
Normy: CE, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, cULus, REACH
Energetická třída: F
Další: -
ROZMĚRY A HMOTNOST
Rozměry (ŠxVxH): 309 x 248 x 42 mm
Hmotnost: 2,1 kg
EAN: 4948570118007
Stránky výrobce:
Kód produktu: 20801780006TF12MCB
Part no.: TF1215MC-B1
EAN: 4948570118007
Additional parameters
Category: Dotykové displeje
Barva: Černá
Displej - dotykový: Ano
Displej - typ: LCD IPS/PLS/WVA
Doba odezvy (ms): 25
Formát obrazu: Standardní - 4:3, 5:4
FreeSync: Ne
G-Sync: Ne
Hmotnost přesná (kg): 2,1
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor USB: Ne
Konektor USB-C: Ne
Model: TF1215MC-B1
Modelová řada: iiyama ProLite
Pivot: Ne
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ne
Rozlišení: 1024x768
Rozměry (ŠxVxH mm): 309x248x42
Rozteč bodů (mm): 0,24
Třída energetické účinnosti: F
VESA standard: Ano
Výškově nastavitelný stojan: Ne
WWW_TAG: zero_martwych_pixeli iiyama_nula_vadných_pixelů
Zdroj: Externí
Způsob použití: Komerční/Vzdělávací
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 540
Kontrast (statický): 1000:1
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178°/178°
Úhlopříčka ("): 12,1
Úhlopříčka rozsah: menší než 20"
Webkamera: Ne
ESD zóna: Ano
Verze HDMI: Verze 1.4
DP počet: 1
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 501 - 1000
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Spotřeba energie (W): 10
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm