Eaton 3S Mini UPS, 36W DC, 9V/12V/15V/19V, 2200mAh, 4 různé konektory
Kód: ED149256Související produkty
APC Easy UPS On-Line, 1000VA/900W Li-ion, Rack/Tower 2U, 230V, 6 IEC C13 outlets, Intelligent Card Slot, W/ rail kit
Skladem
(2 KS)
26 864,46 Kč bez DPH
32 506 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP UPS iFP 600, 600 VA / 360W, LCD, line interactive
Skladem
(6 ks)
1 198,35 Kč bez DPH
1 450 Kč
APC Easy-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets
Skladem
(13 ks)
5 086,78 Kč bez DPH
6 155 Kč
ZDARMAZDARMA
APC Replacement Battery Cartridge #110, BE550G, BX650LI, BX700, BR550GI, BE650G2, BX1600MI
Skladem
(5 KS)
1 439,67 Kč bez DPH
1 742 Kč
Detailní popis produktu
Zajistěte provoz svých elektronických zařízení, včetně routerů, IP kamer, domácích asistenčních systémů a inteligentních ovladačů, během výpadků proudu pomocí cenově dostupného kompaktního stejnosměrného UPS. Technická specifikace Vstupní napětí 90–264 V AC Vstupní frekvence 50/60 Hz Výstupní napětí/proud 9 V / 3 A – 12 V / 3 A – 15 V / 2,4 A – 19 V / 1,89 A Výstupní připojení Konektory (5,5 × 2,5 / 5,5 × 2,1 / 4,75 × 1,7 / 3,5 × 1,35) Jmenovitý výkon 36 W Typ baterie Li-Ion Kapacita baterie 2× 3,7 V / 2200 mAh Rozměry UPS (Š × V × H) 95,5 x 30 x 136 mm Hmotnost UPS 0,4 kgSpecifikace
| Obecné vlastnosti | |
|---|---|
| Název výrobku | UPS Eaton 3S Mini |
| Katalogové číslo | 3SM36 |
| Délka/hloubka produktu | 136 mm |
| Výška výrobku | 30 mm |
| Šířka výrobku | 95 mm |
| Hmotnost výrobku | .37 kg |
| Soulad | Opatřeno značkou CE |
| Certifikace | CE IEC/EN 62040-2 IEC 62477-1 IEC 62040-5-3 |
| Kód modelu | Eaton 3S Mini 36W |
| Baterie | |
| Typ baterie | Lithium-ion |
| Graf běhu programu | Zobrazit graf doby zálohy |
| Výměna baterie | Vyměnitelné uživatelem |
| Výstup | |
| Výstupní jmenovité napětí | 9 V (12/15/19 V) |
| Zásuvka | (4) Adaptéry |
| Výkon | 36 W |
| Topologie | Offline |
| Vstup | |
| Zapojení vstupu | Jiné |
| Délka přívodní šňůry | 1 m |
| Rozsah vstupního napětí | 100–240 V |
| Rozsah vstupní frekvence | 46–70 Hz |
| Komunikace | |
| Uživatelské rozhraní | LED diody |
| Prostředí | |
| Nadmořská výška | 2 000 m |
| Hladina hluku | Méně než 25 dB na 1 metr |
| Relativní vlhkost | 0–85% nekondenzující |
| Další specifikace | |
| Obsah balení | UPSVstupní kabel(4) AdaptéryStručná příručka |
| Barva | Černá/bílá |
Kód produktu: ED149256
Part no.: 3SM36
EAN: 3553340705014
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnosti kanceláře - UPS |
|---|---|
| EAN: | 3553340705014 |
| Použití: | Desktop |
| Provedení: | Tower |
| Topologie: | Off-Line |
| Počet výstupních zásuvek: | 1 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
APC Replacement Battery Cartridge #2, BK250(400), BP280(420), SUVS420I, BK300, BK350, BK500, BE550, BH500INET
Skladem
(9 KS)
1 522,31 Kč bez DPH
1 842 Kč
Eaton -promáčklý obal-nový- 5PX 3000i RT2U Netpack G2, UPS 3000VA / 3000W, 8 zásuvek IEC, rack/tower, se síťovou kartou
Skladem
(1 KS)
47 920,66 Kč bez DPH
57 984 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP UPS FP 800, 800 VA / 480 W, line interactive
Skladem
(17 ks)
1 160,33 Kč bez DPH
1 404 Kč
APC Smart-UPS 750VA LCD RM 2U 230V (500W) with Network Card
Skladem
(11 KS)
20 825,62 Kč bez DPH
25 199 Kč
