Držák antény na zeď mini, tvar T, galvanický zinek, délka 25cm
Kód: ED1232342Detailní popis produktu
Držák antény na zeď mini, tvar T, délka 25cm
Konzola vhodná k připevnění na fasádu, pro uchycení satelitních parabol a WIFI antén.| Technické specifikace: | |
| Vzdálenost od zdi: | 250 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Průměr trubky: | 35 mm |
| Povrchová úprava: | galvanický zinek |
| Hmotnost: | 0,85kg |
Kód produktu: ED1232342
Part no.: K25T35
EAN: 1232342
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky a stožáry |
|---|---|
| EAN: | 1232342 |
| Druh: | Konzoly, stojany |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
