Digitus Síťový stojan 42U vnitřní IP55 2100x600x600, vč. sokelu, šedá (RAL 7035)
Kód: SWS493631Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWS493631
Part no.: DN-19 42U-I-6/6-1
EAN: 4016032382805
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 4016032382805 |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 60 až 79 cm |
| Šířka racku (rackové skříně): | 60 cm |
| Typ (rackové skříně): | Volně stojící |
| Výrobce (rackové skříně): | Digitus |
| Výška racku (rackové skříně): | 42U |
| GPSR: | ASSMANN Electronic GmbH;Auf dem Schüffel 3,D-58513,Lüdenscheid,Germany;info@assmann.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
