Digitus Síťový stojan 32U, Unique Series1609x600x600 mm, barva černá (RAL 9005)
Kód: SWS344545Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWS344545
Part no.: DN-19 32U-6/6-B-1
EAN: 4016032337959
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 4016032337959 |
| Návod: | Jiný |
| Výška racku (rackové skříně): | 32U |
| Šířka racku (rackové skříně): | 60 cm |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 60 až 79 cm |
| Typ (rackové skříně): | Volně stojící |
| Výrobce (rackové skříně): | Digitus |
| GPSR: | ASSMANN Electronic GmbH;Auf dem Schüffel 3,D-58513,Lüdenscheid,Germany;info@assmann.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
