DIGITUS DN-37113 Nástěnná skříň 16U, Dynamic-N, 19", 600x450mm, nesmontovaná černá (RAL 9005)
Kód: SWSDGT00206Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
Doba naskladnění je od 7 do 30 dnů. Pro bližší informace nás kontaktujte e-mailem, nebo přes tlačítko zeptat se (pod tlačítkem "Přidat do košíku").
Kód produktu: SWSDGT00206
Part no.: DN-37113
EAN: 4016032488668
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 19" skříně |
|---|---|
| EAN: | 4016032488668 |
| Výška racku (rackové skříně): | 16U |
| Šířka racku (rackové skříně): | 60 cm |
| Hloubka racku (rackové skříně): | 40 až 49 cm |
| Typ (rackové skříně): | Montáž na zeď |
| Výrobce (rackové skříně): | Digitus |
| GPSR: | ASSMANN Electronic GmbH;Auf dem Schüffel 3,D-58513,Lüdenscheid,Germany;info@assmann.com |
| Dodavatel: | SWS a. s. |
