DI-WAY Vnitřní analog kamera ADS-800/6/20
Kód: SAPCA800620Související produkty
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 ks)
1 530,58 Kč bez DPH
1 852 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 ks)
1 531,40 Kč bez DPH
1 853 Kč
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(13 ks)
1 301,65 Kč bez DPH
1 575 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 ks)
1 662,81 Kč bez DPH
2 012 Kč
Detailní popis produktu
Vnitřní analogová kamera ADS-800/6/20- Dosvit : 20m
- Objektiv : 6mm
- Rozlišení : 800 TVL
- Aptina 1,3M pixel CMOS Sony
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800620
Part no.: CA800620
EAN: CA800620
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800620 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 ks)
2 284,30 Kč bez DPH
2 764 Kč
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 ks)
827,27 Kč bez DPH
1 001 Kč
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 ks)
1 193,39 Kč bez DPH
1 444 Kč
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 ks)
2 590,08 Kč bez DPH
3 134 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 ks)
1 191,74 Kč bez DPH
1 442 Kč
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 ks)
202,48 Kč bez DPH
245 Kč
