DI-WAY Vnitřní analog kamera ADS-800/3,6/20
Kód: SAPCA800320Související produkty
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 4-9mm , 60m
Skladem
(1 ks)
1 674,38 Kč bez DPH
2 026 Kč
DI-WAY Vnitřní digitání kamera HDH-720/6/30POE
Skladem
(17 ks)
2 168,60 Kč bez DPH
2 624 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2xArray, 40m
Skladem
(2 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 ks)
1 543,80 Kč bez DPH
1 868 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 ks)
1 366,94 Kč bez DPH
1 654 Kč
Detailní popis produktu
Vnitřní analogová kamera ADS-800/3,6/20- Dosvit: 20m
- Objektiv : 3,6mm
- Rozlišení : 800 TVL
- Aptina 1,3M pixel CMOS Sony
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800320
Part no.: CA800320
EAN: CA800320
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800320 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 ks)
1 662,81 Kč bez DPH
2 012 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 ks)
1 193,39 Kč bez DPH
1 444 Kč
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 ks)
1 080,99 Kč bez DPH
1 308 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60
Skladem
(21 ks)
2 284,30 Kč bez DPH
2 764 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
5 408,26 Kč bez DPH
6 544 Kč
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 ks)
989,26 Kč bez DPH
1 197 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
6 166,12 Kč bez DPH
7 461 Kč
