DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Code: SAPCAR750330G-CCDRelated products
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 pcs)
€53,15 excl. VAT
€64,31
AFIDUS H.265 3M@30fps Motorized Vandal IR IP Dome
Skladem
(1 pcs)
€346,14 excl. VAT
€418,83
DI-WAY HDCVI venkovní Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 2xArray, 40m
Skladem
(23 pcs)
€123,32 excl. VAT
€149,22
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 pcs)
€92,80 excl. VAT
€112,29
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 pcs)
€99,26 excl. VAT
€120,11
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 pcs)
€41,02 excl. VAT
€49,63
Product detailed description
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m- 1/3” Sony Double Scan CCD
- 750TVL Rozlišení
- Min. Iluminace 0.01Lux/F1.2 (0Lux IR ON)
- Den Noc (ICR), Automatický barevné na černobílé
- Ultra WDR, Inteligentní technologie rozpoznávání scény.
- Auto defog (odmlžení)
- 3D DNR
- Nová IR Array LED technologie - lepší obraz v noci
- Smart IR ovládání
- Vicejazyčné ovládání UTC OSD
- 3.6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 30m, 1X SUPER POWER IR ARRAY LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3 ” Sony Double Scan CCD |
| Signal System | NTSC ;PAL |
| Efektivní pixely | NTSC:976(H)*494(V) ;PAL:976(H)*582(V) |
| Rozlišení | 750TVL |
| SNR | ≥48dB(AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0.01Lux/F1.2(0Lux IR ON) |
| Scan System | 2:1 prokládané skenování |
| Sync System | Interní |
| Video Výstup | 1.0Vp-p/7Ω |
| Smart IR | 3000V elektrostatická ochrana proti přepětí |
| AGC | NTSC:1/60-10000sec ;PAL:1/50-10000sec |
| Vyvážení bílé | ATW/PUSH/CRR/manual//PUSH LOCK/uživatel/uživatel2 |
| Den/Noc | auto/barevné/černobílé |
| Kompenzace protisvětla | BLC/OFF/HLC |
| WDR | zapnuté(volitelné) |
| Digital Zoom | volitelný/nastavitelný |
| 2D/3D DNR | volitelný/nastavitelný |
| Smart IR | Jas / Kontrast / Ostrost / Zisk / Tón |
| Privatní maska | on/off (nastavitelná) |
| Jazyk | Vicejazyčné OSD |
| IR LED | 1X SUPER POWER IR ARRAY LED |
| IR Dosvit | 30m |
| Objektiv | 3.6mm objektiv |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <4.5W |
| Proud | 350mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 450g |
Kód produktu: SAPCAR750330G-CCD
Part no.: CAR750330G-CCD
EAN: CAR750330G-CCD
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAR750330G-CCD |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FERGUSON EYE 300 digitální kamera FHD 1080p WiFi 3,6mm MicroSD
Skladem
(8 pcs)
€66,88 excl. VAT
€80,92
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 4-9mm , 60m
Skladem
(1 pcs)
€69,42 excl. VAT
€84
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 pcs)
€44,21 excl. VAT
€53,50
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€73,36 excl. VAT
€88,77
DI-WAY Vnitřní digitání kamera HDH-720/6/30POE
Skladem
(17 pcs)
€89,95 excl. VAT
€108,84
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€94,74 excl. VAT
€114,64
AFIDUS 2M@30fps Ultra mini Venkovní Vandal Dome
Skladem
(3 pcs)
€226,83 excl. VAT
€274,47
