DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/6/35
Kód: SAPCA800635Související produkty
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 ks)
1 698,35 Kč bez DPH
2 055 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 ks)
1 639,67 Kč bez DPH
1 984 Kč
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 720p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(17 ks)
1 543,80 Kč bez DPH
1 868 Kč
Venkovní kamera Wi-Fi Kruger&Matz Connect C40 Tuya, 3M, 15m
Skladem
(4 ks)
978,51 Kč bez DPH
1 184 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/6/35
Skladem
(21 ks)
1 478,51 Kč bez DPH
1 789 Kč
Detailní popis produktu
Venkovní analogová kamera AWS-800/6/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 6mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie |
Kód produktu: SAPCA800635
Part no.: CA800635
EAN: CA800635
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800635 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 ks)
989,26 Kč bez DPH
1 197 Kč
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 ks)
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 ks)
1 474,38 Kč bez DPH
1 784 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
6 166,12 Kč bez DPH
7 461 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2xArray, 40m
Skladem
(2 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DI-WAY Digital IP venkovní Varifocal IR Dome kamera 1080P, 2,8-12 mm, 3xArray, 40m, POE
Skladem
(1 ks)
2 482,64 Kč bez DPH
3 004 Kč
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
