DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/4/35
Kód: SAPCA800435Související produkty
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 ks)
1 474,38 Kč bez DPH
1 784 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Skladem
(1 ks)
1 471,07 Kč bez DPH
1 780 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 3,6mm, 25m
Skladem
(10 ks)
958,68 Kč bez DPH
1 160 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 ks)
1 698,35 Kč bez DPH
2 055 Kč
Venkovní kamera Wi-Fi Kruger&Matz Connect C40 Tuya, 3M, 15m
Skladem
(4 ks)
978,51 Kč bez DPH
1 184 Kč
Detailní popis produktu
Venkovní analogová kamera AWS-800/4/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 4mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800435
Part no.: CA800435
EAN: CA800435
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800435 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/6/35
Skladem
(21 ks)
1 478,51 Kč bez DPH
1 789 Kč
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
