DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/4/35
Kód: SAPCAK800435Související produkty
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 ks)
202,48 Kč bez DPH
245 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/6/35
Skladem
(21 ks)
1 478,51 Kč bez DPH
1 789 Kč
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 960P, 3,6mm, 20m
Skladem
(1 ks)
1 322,31 Kč bez DPH
1 600 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 ks)
1 474,38 Kč bez DPH
1 784 Kč
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 ks)
1 080,99 Kč bez DPH
1 308 Kč
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
Detailní popis produktu
Venkovní analogová kamera AWS-800/4/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 4mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCAK800435
Part no.: CAK800435
EAN: CAK800435
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAK800435 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(11 ks)
1 560,33 Kč bez DPH
1 888 Kč
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDT-720/2,8-12/30ZO
Skladem
(10 ks)
2 399,17 Kč bez DPH
2 903 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
6 166,12 Kč bez DPH
7 461 Kč
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 ks)
827,27 Kč bez DPH
1 001 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 ks)
1 531,40 Kč bez DPH
1 853 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 2,8mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 ks)
1 080,99 Kč bez DPH
1 308 Kč
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 ks)
1 474,38 Kč bez DPH
1 784 Kč
