DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Code: SAPC1080HDCVI3G30RRelated products
iGET HOMEGUARD HGNHK938CAM - venkovní PoE 4K CCTV IP kamera
Skladem
(1 KS)
€89,36 excl. VAT
€108,12
FREEFREE
Dahua IP kamera T2A-PV, Field of View 2,8 mm
Na objednávku
€40,72 excl. VAT
€49,27
FREEFREE
TP-Link VIGI C230(4mm) - Dome kamera, 3MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(2 pcs)
€47,41 excl. VAT
€57,37
TP-Link Tapo C615F Sada bezpečnostní kamery s otočným/sklopným světlometem na solární pohon
Na objednávku
€83,71 excl. VAT
€101,29
TP-Link Tapo C425(2-pack) - Venkovní IP kamerový set na baterii, WiFi, 4MP ( 2560 x 1440 px ) 150°, ONVIF Starlight
Skladem
(1 pcs)
€164,17 excl. VAT
€198,64
Ubiquiti Networks G6 Pro Turret UniFi 8MP IP, černá
Skladem
(19 pcs)
€402,55 excl. VAT
€487,08
Kamera Ezviz H80f Triple Lens Venkovní PTZ IP, 3x 4MP, WiFi
Skladem
(10 pcs)
€113,67 excl. VAT
€137,54
Product detailed description
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m- 1/2.8” 2.0MP(1920*1080) SONY Exmor CMOS
- Širší pásmo, velká vzdálenost, přenos v reálném čase
- Přenos po koaxiálním kabelu, více než 300m přes 75-5 kabel
- Detekce pohybu, Privátní maska
- Defog (Odmlžení), Digital-WDR, 8X zoom
- Smart IR ovladání
- HD-CVI/CVBS 960H Dual Výstup
- 3,6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 30m, Smart IR, 2x ARRAY LED
- IP66, DC12V
Kamera spolupracuje s většinou 720p HDCVI rekordéru, poté zobrazuje a nahrává v rozlišení 720p (1280x720).
Ohledně kompatibility s jinými rekordéry se kontaktujte na emailové adrese cctv@JIRNO.cz
| Testováno z modely: | DI-WAY HDCVI síťový rekordér 4CH, 720P - CR720HDCVI-4-R |
| DI-WAY HDCVI síťový rekordér 8CH, 720P - CR720HDCVI-8-R |
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/2.8” 2.0MP(1920*1080) SONY Exmor CMOS |
| Efektivní pixely | 1984(H) ×1105(V) |
| Rozlišení | Digital:1920×1080p(1080p/30fps) ;Analog:700TVL |
| S/N Ratio | ≥50dB (AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0Lux@(F2.0,IR ON)/td> |
| Scan Systém | Progresivní |
| Video výstup | 1-kanál BNC Digital HDCVI video výstup ve vysokém rozlišení - zelený BNC konektor |
| Analog: 1Vp-p Kompozitní Výstup (75Ω/BNC) - žlutý BNC konektor | |
| Vlastnosti kamery | |
| Max IR LED dosvit | 2 x IR Array LED, 30m |
| Den/Noc | EXTERN/B&W/Color/Auto |
| Vyvážení Bílé | Auto |
| Defog(Odmlžení) | On/Off |
| DNR | 2D+3D NR |
| WDR | OFF/NÍZKÉ/STŘEDNÍ/VYSOKÉ |
| Privátní maska | ON/OFF (16 oblasti) |
| Detekce pohybu | ON/OFF (4 oblasti) |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 3,6mm |
| Obecně | |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | < 4W |
| Proud | 300mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 300m přes 75-5 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 310g |
| Ostatní | Nálepka pro usnadnění upevnění kamery, šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPC1080HDCVI3G30R
Part no.: C1080HDCVI3G30R
EAN: C1080HDCVI3G30R
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080HDCVI3G30R |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link VIGI C320I(6mm) Bullet kamera, 2MP, 6mm
Na objednávku
€41,02 excl. VAT
€49,64
FREEFREE
TP-Link VIGI C430I(2.8mm) Turret kamera, 3MP, 2.8mm
Na objednávku
€40,48 excl. VAT
€48,98
FREEFREE
TP-LINK Tapo C110 IP kamera s WiFi, 3MP (2304 x 1296), ONVIF
Skladem
(5 pcs)
€23,20 excl. VAT
€28,07
FREEFREE
TP-Link VIGI C440I(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm
Na objednávku
€45,20 excl. VAT
€54,69
FREEFREE
TP-Link VIGI C240(4mm) Dome kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(4 pcs)
€49,62 excl. VAT
€60,04
FREEFREE
TP-Link VIGI C330I(2.8mm) Bullet kamera, 3MP, 2.8mm
Na objednávku
€47,03 excl. VAT
€56,91
