DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1Mpixel, 3,6mm
Kód: SAPC720HDCVI20BW3GWSouvisející produkty
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 ks)
1 193,39 Kč bez DPH
1 444 Kč
DI-WAY digitální kamera HD FIX T-720/4/WIFI
Skladem
(18 ks)
1 248,76 Kč bez DPH
1 511 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(11 ks)
1 560,33 Kč bez DPH
1 888 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 3,6mm, 25m
Skladem
(10 ks)
958,68 Kč bez DPH
1 160 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 ks)
1 366,94 Kč bez DPH
1 654 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
5 408,26 Kč bez DPH
6 544 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 ks)
1 281,82 Kč bez DPH
1 551 Kč
Detailní popis produktu
DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1.3 Mpixel, 3,6mm- 1/3" 1.3Megapixel CMOS
- 25/30/50/60fps@720P
- Vysoká rychlost, přenos na velké vzdálenosti v reálném čase
- Přepínač mezi vysokým a standardním rozlišením
- Den/Noc (ICR), AWB, AGC, BLC, 3D-DNR,
- OSD Menu, ovládání přes koaxialní kabel
- 3.6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 20m, Smart IR
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3" 1.3Megapixel CMOS |
| Efektivní pixely | 1280(H)×960(V) |
| Elektronická klapka | PAL:4/25s~1/45,000s; NTSC: 4/30s~1/54,000s |
| Snímková frekvence | 1280×720@25 fps;1280×720@30 fps; 1280×720@50 fps;1280×720@60 fps |
| Synchronizace | Interní |
| Min. Iluminace | 0.01Lux@F1.2(0Lux IR LED on) |
| Video výstup | 1-kanál BNC HDCVI video výstup ve vysokém rozlišení, 1-kanál CVBS video výstup ve standardním rozlišení (lze přepnout) |
| Vlastnosti kamery | |
| Max IR LED dosvit | 20m, Smart IR |
| Den/Noc | Auto(ICR)/B&W/Color |
| Redukce šumu | 2D/3D |
| OSD Menu | Podporuje |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm |
| Typ montáže | M12 |
| Obecně | |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | Max 4.2W |
| Pracovní prostředí | -30°C~+60°C/ méně než 95%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 500m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Rozměry(W×D×H) | 178.4mm x69.9mm x70mm |
| Váha | 500g |
| Ostatní | Přiložen držák, nálepka pro usnadnění upevnění držáku,šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPC720HDCVI20BW3GW
Part no.: C720HDCVI20BW3GW
EAN: C720HDCVI20BW3GW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C720HDCVI20BW3GW |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní IR CCTV Varifocal kamera 1200TVL
Skladem
(16 ks)
1 411,57 Kč bez DPH
1 708 Kč
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 ks)
2 590,08 Kč bez DPH
3 134 Kč
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
6 166,12 Kč bez DPH
7 461 Kč
Atrapa kamery ORNO OR-AK-1212 DOME venkovní, červená dioda
Skladem
(1 ks)
205,79 Kč bez DPH
249 Kč
