DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2x Array, 30m
Code: SAPCDR1080330GRelated products
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€222,02 excl. VAT
€268,64
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(11 pcs)
€64,05 excl. VAT
€77,50
Product detailed description
DI-WAY Digital IP venkovní IR Bullet kamera 1080P, 3,6mm, 2x Array, 30m- 2M Pixely CMOS Senzor HD1080p výstup obrazu v reálném čase
- Využívá pokročilou technologii video komprese H.264, z velkým kompresním poměrem, Výstup Dual Streamu
- Den&Noc(ICR)- přechod do černobílého zobrazení
- Dual Stream
- AES
- CVBS výstup
- Smart IR ovladání
- 3.6mm objektiv
- Nová IR Array technologie, Noční vidění je mnohem zřetelnější, Max IR LED dosvit: 30m, 2x IR Array LED
- 360° držák s jednoduchou montáží
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 2M Pixels CMOS Sensor |
| CVBS Výstup | podporuje |
| Ethernet | 1 RJ45 10M/100M samostatně-adaptivní ethernetetový port |
| Operační systém | Embedded Linux |
| Standart Video Komprese | H.264 |
| Video Bitrate | 32Kbps~8Mbps nastavitelný |
| Max. Rozlišení Obrazu | 1920×1080 |
| Snímková frekvence | 50Hz:25fps (1920×1080) 60Hz:30fps (1920×1080) |
| Nastavení obrazu | Saturace, Jas a Kontrast můžou být nastaveny přez klienta nebo webové rozhraní |
| Smart Alarm | detekce pohybu, přerušení kabelu, konflikt IP adres |
| Podpora protokolů | TCP/IP,UDP,IGMP,ICMP,DHCP,HTTP,HTTPS,DHCP,DNS,DDNS,RTP/RTSP,PPPoE,SMTP,UPnP,NTP,ARP,ONVIF/PSIA |
| Obecné funkce | flickerless, dual stream, heartbeat, protekce heslem, vodoznak |
| Ohnisková vzdálenost | 3.6mm objektiv |
| Den/Noc | Auto(ICR) |
| IR LED | 2x IR Array LED |
| IR dosvit | 30m |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <4.5W |
| Proud | 350mA |
| Váha | 450g |
| Krytí | IP66 |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C / méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Ostatní | Přiložen držák,Šablona pro snadné upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Videa k IP kameře na Youtube:
Změna IP adresy kamery DI-WAY v iCMS3 VIDEO
iCMS3 rozhraní DI-WAY kamer VIDEO
DI WAY 2Mpx Bullet Varifocal 2,8- 12 mm, rozhrání web 1080P. VIDEO
Kód produktu: SAPCDR1080330G
Part no.: CDR1080330G
EAN: CDR1080330G
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CDR1080330G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(8 pcs)
€67,31 excl. VAT
€81,44
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 pcs)
€61,64 excl. VAT
€74,59
DI-WAY IP metal IR dome kamera 3mpx, H.265, 6mm, 30x LED 20m
Skladem
(4 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 pcs)
€43,77 excl. VAT
€52,96
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 pcs)
€48,99 excl. VAT
€59,28
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWT-720/8/35POE
Skladem
(19 pcs)
€68,26 excl. VAT
€82,59
