DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Kód: SAPCAR900460GSouvisející produkty
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 ks)
1 191,74 Kč bez DPH
1 442 Kč
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 42xLED, 30-40m
Skladem
(1 ks)
1 501,65 Kč bez DPH
1 817 Kč
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDT-720/2,8-12/30ZO
Skladem
(10 ks)
2 399,17 Kč bez DPH
2 903 Kč
DI-WAY Venkovní IR CCTV Varifocal kamera 1200TVL
Skladem
(16 ks)
1 411,57 Kč bez DPH
1 708 Kč
Detailní popis produktu
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m- 1/3”1.3M Sony Exmor CMOS
- 900TVL Rozlišení
- Min. Iluminace 0LUX@(F1.2,IR ON)
- Den Noc (ICR), Automatický barevné na černobílé
- 3D DNR
- 5x Digital Zoom
- Auto CRR, Flickerless
- Vicejazyčné ovládání UTC OSD
- 4mm objektiv
- Nová IR Array LED technologie - lepší obraz v noci
- Max IR LED dosvit: 60m, 2x SUPER POWER IR ARRAY
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3” 1.3M Sony Exmor CMOS |
| Signal System | NTSC/PAL |
| Efektivní pixely | 1305(H)×1049(V) |
| Rozlišení | 900TVL |
| SNR | ≥48dB(AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0LUX@(F1.2,IR ON) |
| Sync System | Interní |
| Video Výstup | 1Vp-p Composite Output(75Ω/BNC) |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Den/Noc | Auto, Barevné, Černobílé, Externí |
| 3D NR | ON / OFF |
| Expoziční režim | BLC, centrum hmotnosti fotometrie, bodová fotometrie, průměrná fotometrie, inteligentní fotometrie |
| Řízení clony | Auto, Manual |
| Digital Zoom | 0∼5x |
| Privatní maska | Zapnuto, Vypnuto (8 oblasti) |
| Detekce pohybu | Zapnuto, Vypnuto (4 oblasti) |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| IR LED | 2x SUPER POWER IR ARRAY LED |
| Max IR LED dosvit | 40m |
| Objektiv | 4mm objektiv |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <7W |
| Proud | 550mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 850g |
Kód produktu: SAPCAR900460G
Part no.: CAR900460G
EAN: CAR900460G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAR900460G |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 ks)
2 238,02 Kč bez DPH
2 708 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 ks)
2 284,30 Kč bez DPH
2 764 Kč
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
