DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Kód: SAPC720AHD2V1240S4Související produkty
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 ks)
1 191,74 Kč bez DPH
1 442 Kč
DI-WAY Vnitřní analog IR kamera 1200TVL, černá, 3.6mm
Skladem
(1 ks)
1 066,12 Kč bez DPH
1 290 Kč
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 ks)
1 471,07 Kč bez DPH
1 780 Kč
Kamera Ezviz H8C Pro 4K Venkovní otočná IP s WiFi, 8MP, 4mm
Skladem
(14 ks)
1 622,31 Kč bez DPH
1 963 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 2,8-12mm, 60m, 4x Array
Skladem
(10 ks)
1 698,35 Kč bez DPH
2 055 Kč
Detailní popis produktu
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS, 2,8-12mm, 40m- 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 2.8-12mm Manual Zoom Objektiv (varifocal)
- Max IR LED dosvit: 40M, Smart IR, ¢5X42
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | ¢5X42 |
| IR Dosvit | 40m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC720AHD2V1240S4
Part no.: C720AHD2V1240S4
EAN: C720AHD2V1240S4
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C720AHD2V1240S4 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 ks)
2 394,21 Kč bez DPH
2 897 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m, 3x Array
Skladem
(19 ks)
1 281,82 Kč bez DPH
1 551 Kč
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 2,8mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 ks)
1 080,99 Kč bez DPH
1 308 Kč
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 ks)
5 936,36 Kč bez DPH
7 183 Kč
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWS-1080/16/60
Skladem
(10 ks)
3 089,26 Kč bez DPH
3 738 Kč
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 ks)
1 281,82 Kč bez DPH
1 551 Kč
