DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Kód: SAPC1080AHD3630SSouvisející produkty
XIAOMI Outdoor Camera CW300 (vnitřní/venkovní LAN+Wi-Fi kamera IP66, 2560x1440, 4 Mpix, 2.5K Full-HD)
Skladem
(1 ks)
1 035,54 Kč bez DPH
1 253 Kč
ZDARMAZDARMA
TP-LINK Tapo C110 IP kamera s WiFi, 3MP (2304 x 1296), ONVIF
Skladem
(5 ks)
569,42 Kč bez DPH
689 Kč
ZDARMAZDARMA
TP-Link VIGI C440I(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm
Na objednávku
1 110,74 Kč bez DPH
1 344 Kč
ZDARMAZDARMA
TP-Link VIGI C330I(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 ks)
1 110,74 Kč bez DPH
1 344 Kč
Kamera TP-Link VIGI C430(2.8mm) 3MPx, IP Turret, přísvit 30m
Skladem
(1 ks)
1 100 Kč bez DPH
1 331 Kč
Detailní popis produktu
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m. DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
- 1080P/2.0 megapixel, 1/2.8” progressive scan CMOS
- Weatherproof AHD IR kamera vč. držáku
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 3.6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 40M, Smart IR, 42MIL×3PCS Array
- Automatická Elektronická Klapka (AES), Auto Gain Control(AGC), Auto White Balance (AWB), Black Light Compensation (BLC), Mirror function
- IP67, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1080P/2.0 megapixel, 1/2.8” progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | Main Stream: 1080P@25fps,960P@25fps,720P@25fps |
| Efektivní pixely | PAL: 1280(H) x 720(V); NTSC: 1280(H) x 630(V) |
| LEDky | 42MIL×3PCS Array |
| IR Dosvit | 40m |
| Objektiv | 3.6mm |
| Min. Iluminace | 0 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP67 |
| Napájení | DC12V±10%/500mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC1080AHD3630S
Part no.: C1080AHD3630S
EAN: C1080AHD3630S
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080AHD3630S |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
ZDARMAZDARMA
TP-Link VIGI C420I(4mm) Turret kamera, 2MP, 4mm
Na objednávku
921,49 Kč bez DPH
1 115 Kč
Kamera Ubiquiti Networks G6 Pro 360 IP, venkovní, 12MP, bílá
Skladem
(9 ks)
10 409,92 Kč bez DPH
12 596 Kč
Kamera Ubiquiti Networks G6 Turret UniFi Protect, 8MP, černá
Skladem
(50 ks)
4 176,03 Kč bez DPH
5 053 Kč
Kamera Ezviz H8C SE 2K IP, venkovní, PTZ, 3Mpx,
Skladem
(50 ks)
790,08 Kč bez DPH
956 Kč
TP-Link Tapo C615F Sada bezpečnostní kamery s otočným/sklopným světlometem na solární pohon
Na objednávku
2 056,20 Kč bez DPH
2 488 Kč
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 ks)
2 590,08 Kč bez DPH
3 134 Kč
Kamera Ubiquiti Networks UniFi Video Camera G5 Bullet 5MP
Skladem
(50 ks)
2 782,64 Kč bez DPH
3 367 Kč
TP-Link Tapo C420S2 - 2×Tapo C420, 1×Tapo H200 - Venkovní IP kamery na baterii, WiFi, 2K QHD (2560 × 1440 px) 113° ONVIF
Skladem
(5 ks)
3 733,06 Kč bez DPH
4 517 Kč
ZDARMAZDARMA
TP-Link VIGI C330(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 ks)
1 218,18 Kč bez DPH
1 474 Kč
