DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P,4-9 mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Code: SAPC1080AHD4V930S4Related products
FREEFREE
TP-Link VIGI C420I(4mm) Turret kamera, 2MP, 4mm
Na objednávku
€37,53 excl. VAT
€45,41
FREEFREE
D-Link Compact Full HD Wi-Fi Camera - DCS-6100LHV2
Skladem
(6 pcs)
€33,18 excl. VAT
€40,15
FREEFREE
Dahua IP kamera T2A-PV, Field of View 3,6 mm
Na objednávku
€40,72 excl. VAT
€49,27
Kamera Ezviz H80x Dual 4K Venkovní otočná IP s duálním objektivem, WiFi, 8MP, 4+4mm
Skladem
(11 pcs)
€98,73 excl. VAT
€119,46
FREEFREE
TP-Link VIGI C230I Mini(2.8mm) mini dome kamera, 3MP, 2.8mm
Skladem
(2 pcs)
€54 excl. VAT
€65,34
Product detailed description
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 4-9mm, 30m,Čtyři druhy přenosu videosignálu v technologií AHD/TVI/CVI/CVBS!Novinka
- 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS
- Anti-vandal IR dome camera
- Kovové provedení
- Přenos po koaxiálním kabelu, víc než 400m přes 75-3 kabel
- Auto Den/Noc (ICR)
- 4-9 mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels)
- Max IR LED dosvit: 30M, Smart IR, 28MIL×3PCS Array
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 720P/1 megapixel, 1/4’’progressive scan CMOS |
| Rozlišení (horizontální) | M"Main Stream: 720P@25fps, IR-Cut Vestavěný |
| LEDky | 28MIL×2× Array |
| IR Dosvit | 25m |
| Min. Iluminace | 0.1 Lux (Při vypnutém Infra přísvitu) |
| Objektiv | 4-9mm Manual Zoom Objektiv (varifocal, 2MPixels) |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Video výstup | 1.0Vp-p@75? |
| S/N Ratio | >48dB |
| Scanning System | 2:1 Interlace |
| Synchronizace | Interní |
| Charakteristika Gamma | >0.45 |
| IR Přísvit přepínač | Auto |
| Kompenzace protisvětla | Auto |
| Nastavení zesílení | Auto |
| Vyvážení bílé | Auto |
| Elektronická klapka | 1/50 ~ 1/100,000 sec(PAL);1/60 ~ 1/100,000 sec(NTSC) |
| Pracovní prostředí | -20°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 400m přes 75-3 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Napájení | DC12V±10%/1000mA |
Upozornění: Maximální délka vedení je s běžným koaxiálním kabelem (3C2V) až 300m, s kvalitním koaxiálním kabelem je možno dosáhnout vzdálenosti až 500m. Při použití levných, nekvalitních koaxiálních kabelu může docházet k rušení obrazu. Vyhněte se používání cinch kabelu – obraz je velmi nekvalitní. Doporučuje se u AHD kamer UTP převodník videosignálu (videobalun), použitím videobalunu je možné předejít jakémukoliv šumu, zrnění či jinému rušení. Přenos AHD videosignálu po kabelu UTP s videobaluny je možný do vzdálenosti cca 320m.
Kód produktu: SAPC1080AHD4V930S4
Part no.: C1080AHD4V930S4
EAN: C1080AHD4V930S4
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080AHD4V930S4 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-Link VIGI C320I(4mm) Bullet kamera, 2MP, 4mm
Na objednávku
€41,54 excl. VAT
€50,26
FREEFREE
TP-Link VIGI C340(6mm) VIGI 4MPx venkovní bullet síťová kamera s plnobarevným nočním viděním
Skladem
(1 pcs)
€52,88 excl. VAT
€63,98
Kamera Ezviz C6W IP, Panoramatická otočná, 4MP, 4mm
Skladem
(23 pcs)
€71,42 excl. VAT
€86,42
Kamera Ezviz H80f Triple Lens Venkovní PTZ IP, 3x 4MP, WiFi
Skladem
(10 pcs)
€113,67 excl. VAT
€137,54
Kamera Ezviz E6 3K (Home kit) Vnitřní otočná IP, 5MP, 4mm
Skladem
(3 pcs)
€68,43 excl. VAT
€82,80
FREEFREE
TP-Link VIGI C440(4mm) Turret kamera, 4MP, 4mm, Full-Color
Skladem
(1 pcs)
€52,88 excl. VAT
€63,98
