DEEPCOOL CPU Chladič ASSASSIN IV WH, 1x120mm, 1x140mm, LGA2066, AM5, bílá
Kód: ED1808033Související produkty
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 152,07 Kč bez DPH
2 604 Kč
Fractal Design Lumen S28 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(14 ks)
2 747,93 Kč bez DPH
3 325 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 240
Na dotaz (není skladem)
1 944,63 Kč bez DPH
2 353 Kč
ARCTIC Thermal pad TP-4 (120x20mm, 0.5mm - 4 Pack) - prémiová teplovodivá podložka pod chladič balen
Na dotaz (není skladem)
161,16 Kč bez DPH
195 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 902,48 Kč bez DPH
3 512 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL ASSASSIN IV WH
ASSASSIN se vrací s novým designem a účinným chlazením. ASSASSIN IV WH poskytuje výjimečný výkon a je vybaven sedmi tepelnými trubicemi a nově navrženými 120 a 140mm FDB ventilátory.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 144×147×164 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 140×140×25 mm / 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Statický tlak | 3.76 mm H20 / 2.1 mm H2O |
| Statický tlak tichý mód | 2.46 mm H2O / 1.35 mm H2O |
| Proud vzduchu | 61.25 CFM / 58.06 CFM |
| Proud vzduchu tichý mód | 48.55 CFM / 46.75 CFM |
| Hluk | 29.3 dB(A) |
| Hluk tichý mód | 22.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA2066/2011-v3/2011/1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808033
Part no.: R-ASN4-WHNNMT-G
EAN: 6933412728382
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412728382 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120, 140x140 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
DEEPCOOL CPU Chladič AN600, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(27 KS)
811,57 Kč bez DPH
982 Kč
ZDARMAZDARMA
GIGABYTE CPU vodní AORUS WATERFORCE II 240
Skladem
(15 ks)
1 157,02 Kč bez DPH
1 400 Kč
ASROCK PHANTOM GAMING 360 LCD komplet vodního chlazení CPU intel/AMD, LCD, ARGB (PG360 LCD BLACK)
Skladem
(3 ks)
3 564,46 Kč bez DPH
4 313 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6LS
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AK400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
466,94 Kč bez DPH
565 Kč
