DEEPCOOL CPU Chladič AN600, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: ED1808031Související produkty
DEEPCOOL CPU Chladič AN400 BK, 1x92mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(48 KS)
754,55 Kč bez DPH
913 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Soho H4 Plus Reverse Kit
Skladem
(2 ks)
1 406,61 Kč bez DPH
1 702 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP Chladič CPU MP7 Dual, 120mm A.RGB FDB Fan
Skladem
(4 ks)
809,09 Kč bez DPH
979 Kč
Fractal Design Lumen S28 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(14 ks)
2 750,41 Kč bez DPH
3 328 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 240
Na dotaz (není skladem)
1 945,45 Kč bez DPH
2 354 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AG400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(32 KS)
427,27 Kč bez DPH
517 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AN600
AN600 je nízkoprofilový chladič CPU, který poskytuje chlazení CPU o výkonu 180 W a zároveň chladí moduly RAM. Díky plnému využití 120mm ventilátoru s vysokým průtokem vzduchu a přesahujícím designem aktivně chladí moduly RAM až do výšky 40 mm a je kompatibilní se základními deskami ITX.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 122×120×67 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×15 mm |
| Rychlost | 500~2950 RPM±10% |
| Statický tlak | 1.97 mm H20 |
| Proud vzduchu | 61.56 CFM |
| Hluk | 24.4 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | FDB |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808031
Part no.: R-AN600-BKNNMN-G
EAN: 6933412728146
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412728146 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
DEEPCOOL CPU Chladič AK400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
466,12 Kč bez DPH
564 Kč
ZDARMAZDARMA
Fractal Design Lumen S24 v2 RGB vodní chlazení
Na objednávku
1 177,69 Kč bez DPH
1 425 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E240
Na dotaz (není skladem)
2 619,83 Kč bez DPH
3 170 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 904,96 Kč bez DPH
3 515 Kč
