DEEPCOOL CPU Chladič AG400 WH ARGB V2, 1x120mm, LGA1851, AM5, bílá
Kód: ED1808018Související produkty
ZDARMAZDARMA
Vodní chlazení Genesis HYDRIA 240, ARGB, černé
Skladem
(1 ks)
1 511,57 Kč bez DPH
1 829 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E240
Na dotaz (není skladem)
2 619,83 Kč bez DPH
3 170 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AN400 BK, 1x92mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(48 KS)
754,55 Kč bez DPH
913 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - měděný LGA1700 backplate
Skladem
(20 ks)
590,08 Kč bez DPH
714 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP Chladič CPU NP5-B, 120mm HDB Fan, Black
Skladem
(11 ks)
460,33 Kč bez DPH
557 Kč
Cooler Master CPU Chladič Hyper 212 3DHP BLACK ARGB, 1x120mm, ARGB, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
558,68 Kč bez DPH
676 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AG400 WH ARGB V2
DeepCool AG400 WH ARGB V2 je celobílý jedno-věžový chladič CPU zaměřený na vysokou výkonnostní účinnost, který se pyšní čtyřmi tepelnými trubicemi zabalenými v husté věži chladiče pro optimální odvod tepla a spárovanými s jemně vyladěným 120mm ARGB PWM ventilátorem pro výkonné chlazení.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125×92×154 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~2100 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.53 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.89 CFM |
| Hluk | 31.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin (Ventilátor) + 3-pin (ARGB) |
| Podsvícení | ARGB |
| Typ ložiska | hydralické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808018
Part no.: R-AG400-WHAMMN-GJD
EAN: 6933412729327
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412729327 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
DEEPCOOL CPU Chladič AG300, 1x92mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
257,85 Kč bez DPH
312 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AN600, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(28 KS)
809,09 Kč bez DPH
979 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6L
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AK400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(99 KS)
466,12 Kč bez DPH
564 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AG400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(32 KS)
427,27 Kč bez DPH
517 Kč
