Koupelnová lampa LED Dart 6W WW 300x105 * 40
Artikelnummer: SAP2B000417Verwandte Produkte
Stropní LED svítidlo Suns se senzorem pohybu 16W 4500K IP65
Skladem
(4 St)
€30,25 ohne MwSt.
€36,60
EMOS přisazené svítidlo s ovladačem ZM5166 (50cm)
Skladem
(5 St)
€68,26 ohne MwSt.
€82,59
KOSTENLOSKOSTENLOS
LED plafond pro povrchovou montáž se senzorem pohybu - 24W
Skladem
(33 St)
€18,82 ohne MwSt.
€22,77
DPM Přisazené LED svítidlo, IP20, 24W, 1680lm, 4000K, bílé
Skladem
(4 St)
€20,07 ohne MwSt.
€24,29
DPM Přisazené LED svítidlo, IP20, 8W, 560lm, 4000K, bílé
Skladem
(8 St)
€5,27 ohne MwSt.
€6,38
LED plafond pro povrchovou montáž se senzorem pohybu - 18W
Skladem
(36 St)
€14,43 ohne MwSt.
€17,46
Detaillierte Produktbeschreibung
Koupelnová lampa led Dart 6W WW 300x105 * 40
| Napájení [W] | 6W |
| Napájecí napětí | 230Vac |
| Jmenovitá frekvence f (Hz) | 50Hz |
| Světelný tok [lm] | 420 |
| Teplota barev [K] | 2500-3000K |
| CRI (Ra) | 80 |
| Úhel světla | 120° |
| Počet diod | 30 |
| Typ diod | SMD 2835 |
| Výkonový faktor PF | >0,5 |
| Rozměry [mm] | 300 x 105 x 40 |
| Nominální trvanlivost (h) | 40000 |
| Retenční faktor světelného toku na konci jmenovité životnosti | 70% |
| Verze IP | IP44 |
| Barva krytu | stříbrná |
| Materiál | hliník |
| Difuzor | PMMA |
| Ochranná třída | III |
| Optimální provozní teplota | od -25 do +50°C |
| Čas zapálení | 0,2s |
| Počet cyklů zapnuto/vypnuto | 100000x |
| Doba ohřevu lampy činí až 60% plného světelného toku | <0,1s |
| Doba zahřátí lampy na 90% plného světelného toku | <0,2s |
| Certifikáty | CE RoHS |
| V balení | síťový adaptér |
Kód produktu: SAP2B000417
EAN: 5902216712676
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Koupelnová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5902216712676 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
Solight LED koupelnové osvětlení nad zrcadlo 3v1, 12W, 780lm, 4000K, IP44, 60cm, černá
Skladem
(99 St)
€21,36 ohne MwSt.
€25,85
Solight LED osvětlení s nastavitelným výkonem a teplotou světla, 36/40/44W, max. 3740lm, 3CCT, IP65, 40cm
Skladem
(6 St)
€30,01 ohne MwSt.
€36,31
