Herní židle MRacer látková, černo-červená
Artikelnummer: KZD1049079Verwandte Produkte
Herní židle DXRacer FORMULA šedo-černá, látková
Skladem
(31 St)
€223,94 ohne MwSt.
€270,97
Leitz ergonomická balanční židle pro sezení s kolečky Ergo
Skladem
(4 St)
€150,54 ohne MwSt.
€182,15
KOSTENLOSKOSTENLOS
Endorfy ochranná podložka pod židli FP90S
Skladem
(2 St)
€29,70 ohne MwSt.
€35,94
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932377 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 60,5-68 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, tmavě šedá
Skladem
(9 St)
€125,46 ohne MwSt.
€151,81
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Šedé
Skladem
(20 St)
€195,46 ohne MwSt.
€236,51
Leitz ergonomická židle pro sezení s kolečky Ergo
Skladem
(4 St)
€120,46 ohne MwSt.
€145,76
