Herní židle MRacer koženka, černo-bílá
Artikelnummer: KZD1049127Verwandte Produkte
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Černé
Skladem
(11 St)
€195,50 ohne MwSt.
€236,55
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, světle šedá
Skladem
(5 St)
€125,16 ohne MwSt.
€151,44
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932261 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Endorfy herní židle Scrim BK/kůže + textil/černá
Skladem
(1 St)
€184,37 ohne MwSt.
€223,09
Herní křeslo Genesis NITRO 440 G2 MESH, černé
Skladem
(7 St)
€139,39 ohne MwSt.
€168,66
