Herní židle MRacer koženka, bílo-růžová
Artikelnummer: KZD1049129Verwandte Produkte
GENESIS ergonomické herní křeslo ASTAT 200 černé
Skladem
(7 St)
€186,12 ohne MwSt.
€225,21
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Šedé
Skladem
(20 St)
€195,46 ohne MwSt.
€236,51
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro sezení, tmavě šedá
Skladem
(8 St)
€116,73 ohne MwSt.
€141,24
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932278 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
KOSTENLOSKOSTENLOS
Playseat® Trophy - Gearshift and Handbrake Holder
Skladem
(8 St)
€41,90 ohne MwSt.
€50,70
herní židle DXRacer MASTER tmavě šedá, látková
Skladem
(59 St)
€393,85 ohne MwSt.
€476,56
