Herní židle DXRacer DRIFTING černá
Artikelnummer: KZD1053478Verwandte Produkte
CONNECT IT Monaco Pro herní křeslo látkové, černé
Skladem
(1 St)
€182,11 ohne MwSt.
€220,35
KOSTENLOSKOSTENLOS
Endorfy ochranná podložka pod židli FP90S
Skladem
(2 St)
€29,70 ohne MwSt.
€35,94
Gembird herní židle Scorpion černá/červená mesh-red skin
Skladem
(6 St)
€95,21 ohne MwSt.
€115,21
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0710497500012 |
| Nosnost: | 115 kg |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Výška sedáku: | 54 cm |
| Područky: | ano 3D nastavitelné |
| Hloubka: | 57 cm |
| Mechanika: | mechanismus TILT |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Černé
Skladem
(12 St)
€195,46 ohne MwSt.
€236,51
Herní křeslo Genesis NITRO 660 TRIT, RGB, Šedé
Skladem
(20 St)
€195,46 ohne MwSt.
€236,51
