AKASA chladič CPU - Al LGA1700 backplate ITX
Artikelnummer: 201042577323Verwandte Produkte
KOSTENLOSKOSTENLOS
GIGABYTE CPU vodní chladič GIGABYTE EAGLE 360
Skladem
(19 St)
€60,02 ohne MwSt.
€72,62
KOSTENLOSKOSTENLOS
AKASA chladič CPU - Alucia H4
Skladem
(3 St)
€32,70 ohne MwSt.
€39,57
Fractal Design Lumen S36 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(20 St)
€121,21 ohne MwSt.
€146,67
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 4710679552194 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Počet ventilátorů na chladiči: | 1 ks |
| Velikost ventilátoru (mm): | 80 mm a méně |
| Max. otáčky ventilátoru (rpm): | 3000 |
| Průtok vzduchu (CFM): | 23,45 |
| Max. hluk (dB): | 26 - 35 dB |
| Intel socket 1700: | Ano |
| Maximální TDP: | 35W |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
KOSTENLOSKOSTENLOS
FSP Chladič CPU MP7-WA Dual, 120mm FDB Fan, White
Skladem
(2 St)
€38,95 ohne MwSt.
€47,13
KOSTENLOSKOSTENLOS
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6L
Skladem
(4 St)
€56,45 ohne MwSt.
€68,31
KOSTENLOSKOSTENLOS
AKASA chladič CPU - SOHO H6L RGB white
Skladem
(4 St)
€61,98 ohne MwSt.
€75
