Dahua Switch PFS3111-8ET-96-F
Kód: SWS253467
Na objednávku
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Jedná se o zboží na objednávku.
11-Port Switch with 8-Port PoE Layer-two Unmanaged PoE Switch Conforms to IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X standards MAC auto study and aging, MAC address list capacity is 8K Conforms to IEEE802.3af and IEEE802.3at power supply standard. Port 1 and 2 support Hi-PoE 60W power supply Adopts metal structure High protection grade, supports common mode 4KV, differential mode 2KV Supports DC 48V-DC 57V power supply and dual power backup Supports -30°C~65°C operating temperature Supports two types of transmission modes, which are Default and Extend.Default mode is standard Ethernet mode with transmission bandwidth of 100 Mbps and supports transmission distance up to 100M via CAT6.Extend mode is long distance transmission mode with transmission bandwidth of 10 Mbps and supports transmission distance up to 250M via CAT6. This function only supports port1-4 Technical Speci?cation Model DH-PFS3111-8ET-96-F Ethernet Port 8*RJ45 10/100M (PoE) 2*RJ45 10/100/1000M (uplink) 1*SFP 1000M (uplink) PoE Power Consumption Port1?60W, Port2?60W, Port3~8?30W, total power?96W PoE Protocol IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE Switching Capacity 13.6Gbps Packet Forwarding Rate 5.65Mpps Packet Buffer Memory 2Mb Application Humidity 10%~90% Power DC 48-57V Lightning Protection Common Mode 4KV Differential Mode 2KV Working Temperature -30°C~65°C Dimension(W×D×H) 158mm x130mm x25mm Accessories Model PFT3950 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode PFT3960 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode PFT3970 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode