Cooler Master CPU Chladič V4 ALPHA 3DHP BLACK, 2x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: ED1566508Související produkty
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6L
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - SOHO H6L RGB white
Skladem
(4 ks)
1 519,01 Kč bez DPH
1 838 Kč
Detailní popis produktu
Cooler Master V4 ALPHA 3DHP BLACK
- Vlastní technologie Cooler Master 3DHP
- Vynikající odvod tepla
- Předinstalované ventilátory Ring Blade
- Větší kontaktní plocha

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 133 x 114 x 161 mm |
| Materiál | Hliník |
| Počet ventilátorů | 2x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120 mm |
| Rychlost | 0-2050 RPM +/- 10%; 0-1850 RPM +/- 10% |
| Statický tlak | 2,69 mm H20; 1,77mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,1 CFM; 50,5 CFM |
| Hluk | 22,6 dB(A); 20 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Loop Dynamic Bearing |
| MTBF | >200 000 hodin |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156 |
| AMD | AM5, AM4 |
Kód produktu: ED1566508
Part no.: MAZ-T2HP-217PK-R1
EAN: 4719512158838
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 4719512158838 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E240
Na dotaz (není skladem)
2 619,83 Kč bez DPH
3 170 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - SOHO H6L RGB
Skladem
(3 ks)
1 519,01 Kč bez DPH
1 838 Kč
ZDARMAZDARMA
Vodní chlazení Genesis HYDRIA 240, ARGB, černé
Skladem
(1 ks)
1 511,57 Kč bez DPH
1 829 Kč
Fractal Design Lumen S28 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(14 ks)
2 750,41 Kč bez DPH
3 328 Kč
Fractal Design Lumen S36 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(20 ks)
2 987,60 Kč bez DPH
3 615 Kč
