Cooler Master case MasterBox MB600L V2 Steel, ATX, 1x 120mm Fan, Černá
Kód: ED1566151Související produkty
Detailní popis produktu
Cooler Master MasterBox MB600L V2
- Kartáčovaný přední panel
- Šestihranný lesk
- Síťové vstupy
- Bez podpory ODD
- Všestranné možnosti chlazení
- Prodyšný kryt napájecího zdroje
- Prostor pro upgrade
- Odnímatelný kryt pevného disku

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x Hybrid port |
| USB 3.0 | 2x |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | 240, 120 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Vrchní část | 2x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 161 mm |
| Maximální délka GPU | 350 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Nahoře, Vpředu, Dole |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 405.5 x 204 x 455 mm |
Co je v krabici
1x 120mm Fan
Kód produktu: ED1566151
Part no.: MB600L2-KNNN-S00
EAN: 4719512117408
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Počítačové skříně |
|---|---|
| EAN: | 4719512117408 |
| Barva skříně: | Černá |
| Počet pozic 2.5" (SSD): | 2 |
| Počet pozic 3.5" (HDD): | 2 |
| Provedení skříně: | Midi Tower |
| Vybavení PC skříně: | Přední Audio panel, Přední USB panel |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
