Club3D Nabíječka, USB-C, Power Delivery 15V/2A, 2-pack, modrá
Kód: ED795307Detailní popis produktu
Club3D 2-Pack 30W Nabíječka - 2ks
Club 3D CAC-3020 až CAC-3025 jsou nabíječky USB-C v balení po 2 kusech, které poskytují 30W Power Delivery 15V/2A. Tento produkt je vysoce výkonná cestovní nabíječka s maximálním výkonem 30 Wattů. Podporuje iPhone i Android (s konektorem USB-C) Je kompatibilní s různými protokoly USB (například iPad, iPhone a další tablety a chytré telefony). Díky přesnému omezení výstupního proudu, ochraně proti přetížení a automatickému restartu po vyřešení problémů je výrobek bezpečnější a poskytuje vám větší klid. Podporuje různé nabíjecí protokoly (iPad, iPhone, Android atd.) Je užitečný pro cestování na dlouhé vzdálenosti i vhodný pro podnikání, protože se dodává ve verzi 2-Pack a v různých barvách!

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Konektor | 1x USB-C |
| Výkon | 30W (PD 15V/2A) |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 88 x 40 x 23 mm |
| Váha | 2x 60g |
Kód produktu: ED795307
Part no.: CAC-3022
EAN: 8719214473419
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptéry |
|---|---|
| EAN: | 8719214473419 |
| Druh příslušenství: | Nabíječky |
| Zařízení: | Mobil, Tablet |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
