Club3D hub USB-C, 7-in-1 hub s 2x USB, 1xHDMI, 1xUSB-C PD, RJ45, microSD/SD, 140W, 4K60Hz, 1m kabel
Kód: ED795339Související produkty
ZDARMAZDARMA
Delock Hub USB 10 Gbps se 2 porty USB Typ-A + 2 porty USB Type-C™ s konektorem USB Type-C™ a s PD 95 W
Na objednávku
584,30 Kč bez DPH
707 Kč
AXAGON CRE-S3, USB-A 3.2 Gen 1 - SUPERSPEED čtečka karet, 3-slot & lun SD/microSD/CF, podpora UHS-II
Skladem
(14 KS)
433,06 Kč bez DPH
524 Kč
Club3D Video rozbočovač 1:4 HDMI 2.0 4K120Hz, 4 porty, černá
Skladem
(2 KS)
2 465,29 Kč bez DPH
2 983 Kč
Digitus USB 2.0 hub, Vysokorychlostní rozbočovač 4-porty, černý, vč. napájecího zdroje
Skladem
(2 ks)
314,88 Kč bez DPH
381 Kč
Digitus USB 2.0 Hub 7-port, 7x USB A / F, 1x USB mini vč. ext. napájení 5V DC 3,5A, 1m, bl
Na objednávku
480,99 Kč bez DPH
582 Kč
ZDARMAZDARMA
512GB Patriot HUB + úložiště MD300 USB-C+ HDMI
Na dotaz (není skladem)
1 646,28 Kč bez DPH
1 992 Kč
Club3D Video rozbočovač 1:4 HDMI 2.0 4K120Hz, 4 porty, černá
Skladem
(6 KS)
1 065,29 Kč bez DPH
1 289 Kč
Detailní popis produktu
Club3D hub USB-C
Club 3D CSV-2555 je rozbočovač (hub) navržený pro uživatele s výkonnými notebooky, kteří vyžadují čistý pracovní stůl bez zbytečných kabelů. Připojte své nezbytnosti, jako je napájení, internet a monitor, za pracovní stůl nebo za obrazovku a využijte jediný 1metrový USB-C kabel pro všechny své potřeby.
- Ukliďte si pracovní stůl: Prodloužený 1m kabel vám dává svobodu schovat hub mimo dohled a vytvořit tak čisté, profesionální pracoviště, zatímco důležité porty zůstávají přesně tam, kde je potřebujete.
- Vysokorychlostní napájení (Power Delivery): Díky podpoře napájení Power Delivery s výkonem až 140 W si tento hub poradí i s těmi energeticky nejnáročnějšími notebooky na trhu.
- Kompaktní design ideální na cesty: Malé rozměry umožňují hub snadno vklouznout do obalu na notebook nebo do kapsy. Lehká konstrukce z něj činí perfektní nástroj pro dojíždějící a lidi, kteří potřebují plnou funkčnost desktopu bez zbytečného objemu.
- Široká konektivita pro vaše základy: Snadno a současně připojte svá zařízení, jako je myš, klávesnice nebo flash disky. Dvojice portů USB-A eliminuje frustraci z neustálého vyměňování kabelů.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Vstup | 1x USB-C |
| Výstup | 2x USB-A 1x MicroSD/SD 1x USB-C PD 1x Ethernet 1x HDMI |
| Rozlišení | 4K60Hz |
| Kompatibilita | Windows 11, macOS Sequoia |
| Délka kabelu | 100 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 136 x 34 x 14 mm |
| Váha | 90 g |
Kód produktu: ED795339
Part no.: CSV-2555
EAN: 8719214473785
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Huby |
|---|---|
| EAN: | 8719214473785 |
| Druh IO zařízení: | USB-C hub nebo switch |
| Provedení: | Externí |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
VERBATIM Hub USB-C Pro Multiport 14 Port, 5x USB-A, 2x USB-C, 2x HDMI, 1xVGA, RJ45, 3.5mm Jack audio, microSD/SD, šedá
Skladem
(12 KS)
1 608,26 Kč bez DPH
1 946 Kč
ZDARMAZDARMA
TRUST DALYX 5-IN-1 MULTIPORT ADAPTER
Na objednávku
428,93 Kč bez DPH
519 Kč
VERBATIM Hub USB-C Pro Multiport 8 Port, 3x USB 3.2, 1x USB-C, 2xHDMI, microSD/SD, šedá
Skladem
(5 KS)
919,83 Kč bez DPH
1 113 Kč
ZDARMAZDARMA
Club3D Nastavitelný hliníkový stojan pro notebook s USB-C hubem na 2xUSB, 1xHDMI, 2xUSB-C, 1xRJ45, 360°, 100W, 4K60Hz
Skladem
(1 KS)
1 379,34 Kč bez DPH
1 669 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA USB hub USB 20Gbps + 2x 5Gbps Type-A
Na objednávku
544,63 Kč bez DPH
659 Kč
Club3D Video hub MST USB-C na 2xHDMI + USB-C PD 3.0, 4K60Hz
Skladem
(5 KS)
843,80 Kč bez DPH
1 021 Kč
