Club3D Dokovací stanice USB-C 12v1, 2xHDMI, 1xDP, 2xUSB-C, 3xUSB, 1xRJ45, 1x3.5mm, černá
Kód: ED795312Detailní popis produktu
Club3D 12v1 Dokovací stanice USB-C
CSV-2541 je dokovací stanice USB Type-C 10Gb/s 12 v 1 s trojitým displejem, 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x datový port USB Type-C, 3x USB Type-A, RJ45, čtečka karet, 3,5mm audio port a nabíjecí port USB Type-C, která představuje ideální řešení pro rozšíření hostitelského počítače USB Type-C nebo Thunderbolt, zejména pro hostitele s jediným portem USB Type-C. Díky konstrukci se spodním držákem může být stabilním stojanem pro vaše notebooky. Dodává se se 100W nabíječkou a kabelem, který je součástí balení.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Vstup | USB-C |
| Výstup | 1x USB-C PD 2x HDMI 1x DisplayPort 1x Ethernet 1x MicroSD/SD 3x USB-A 1x USB-C 1x 3.5mm Jack |
| Délka kabelu | 19 cm |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 300 x 74 x 22 mm |
| Váha | 438 g |
Kód produktu: ED795312
Part no.: CSV-2541
EAN: 8719214473525
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dokovací stanice, replikátory |
|---|---|
| EAN: | 8719214473525 |
| Počet DP portů: | 1 |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet VGA portů: | 0 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Počet USB-A: | 3 |
| LAN: | 1Gbps |
| Max. počet ext.monitorů: | 3 |
| SD karta: | Ano |
| Audio: | Combo |
| VESA podpora: | Ne |
| PD (max.W): | 100 |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
