Cisco CBS220-8FP-E-2G-EU REFRESH
Kód: 51314S1142RF
Jedná se o zboží na objednávku.
Alternativní označení produktu: „CBS220-8FP-E-2G-EU“; „CBS220-8FP-E-2G-EU-RF“ ; „CBS220-8FPE2GEU-RF“
CBS220-8FP-E-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 20 Gbps
Porty: 8x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 279 x 170 x 44 mm
Hmotnost: 1.18 kg
Napájení: externí 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=9,1W; 220V=9,1W
Počet ventilátorů: Žádný
MTBF (hodin): 660,457
Obsah balení:
- Cisco Business 220 switch
- Napájecí kabel nebo adaptér
- Montážní sada
- Instalační příručka
Odkaz na web výrobce:
Držáky do racku jsou součástí balení.
Kód produktu: 51314S1142RF
Part no.: CBS220-8FPE2GEU-RF
Doplňkové parametry
Kategorie: Bazar
Fanless switch: Ano
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Management: Smart switch
Obsahuje switch: Ano
Optika: Ano
Počet LAN portů: 8
POE: Out (výstup)
Provedení switche: Do racku
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
HDMI (počet): 0
DP/mini DP (počet): 0
Počet SFP portů: 2
RF (Refresh/Remarket): Ano
PoE In standard: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+