Cisco CBS220-48P-4G-EU REFRESH
Kód: 51314S1149RF
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Alternativní označení produktu: „CBS220-48P-4G-EU“; „CBS220-48P-4G-EU-RF“ ; „CBS220-48P-4GEU-RF“
CBS220-48P-4G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 104 Gbps
Porty: 48x Gigabit ethernet RJ-45, 4x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 12 Mb
Rozměry: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnost: 5.29 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=52,6W; 220V=53.0W
Počet ventilátorů: 1
MTBF (hodin): 452,351
Obsah balení:
- Cisco Business 220 switch
- Napájecí kabel nebo adaptér
- Montážní sada
- Instalační příručka
Odkaz na web výrobce:
Kód produktu: 51314S1149RF
Part no.: CBS220-48P-4GEU-RF
Doplňkové parametry
Kategorie: Bazar
Fanless switch: Ne
Konektor DisplayPort: Ne
Konektor HDMI: Ne
Management: Smart switch
Obsahuje switch: Ano
Optika: Ano
Počet LAN portů: 48
POE: Out (výstup)
Provedení switche: Do racku
Rychlost LAN max.: 1 Gbps
HDMI (počet): 0
DP/mini DP (počet): 0
Počet SFP portů: 4
RF (Refresh/Remarket): Ano
PoE In standard: Nepodporuje
PoE Out standard: 802.3at (max. 33,6W) - PoE+