Cisco CBS220-24T-4X-EU REFRESH
Kód: 51314S1150RF
Skladem (2 ks)
Detailní popis produktu
Alternativní označení produktu: „CBS220-24T-4X-EU“; „CBS220-24T-4X-EU-RF“ ; „CBS220-24T-4XEU-RF“
CBS220-24T-4X - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 128 Gbps
Porty: 24x Gigabit ethernet RJ-45, 4x 10 G SFP+
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 12 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 2.69 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=23,2W; 220V=23.6W