CHIEFTEC zdroj iARENA, GPB-350S, 350W, 120mm fan, PFC, účinnost >85%, bulk
Kód: ED1022431Související produkty
ZDARMAZDARMA
SFF In-Win CJ708 black, 8L, zdroj 265W 80+ Bronze
Skladem
(20 ks)
1 337,19 Kč bez DPH
1 618 Kč
GEMBIRD Fornax 4300/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
1 815,70 Kč bez DPH
2 197 Kč
MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 728,93 Kč bez DPH
3 302 Kč
GEMBIRD Fornax 4300W/Midi Tower/Transpar./Bílá
Skladem
(2 ks)
1 815,70 Kč bez DPH
2 197 Kč
Fractal Design Meshify 3 XL TG/Big Tower/Transpar./Černá
Skladem
(20 ks)
3 602,48 Kč bez DPH
4 359 Kč
MSI MPG GUNGNIR 111R/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 442,98 Kč bez DPH
2 956 Kč
MSI MPG GUNGNIR 110R/Midi Tower/Transpar./Bílá
Na dotaz (není skladem)
2 625,62 Kč bez DPH
3 177 Kč
ZDARMAZDARMA
Gembird Midi tower Fornax 2000 RGB
Skladem
(3 ks)
789,26 Kč bez DPH
955 Kč
MSI MPG GUNGNIR 110R/Midi Tower/Transpar./Černá
Na dotaz (není skladem)
2 468,60 Kč bez DPH
2 987 Kč
Detailní popis produktu
| Výrobca | Chieftec |
| spotreba energie | 350 W |
| napájacia zásuvka [pin] | 3 x SATA |
| 3 x 4-pinový konektor Molex | |
| ATX 20pin | |
| ATX 24pin | |
| rozhranie pre dosky pod P4 | áno |
| funkcia PFC | áno |
| filtre | antiskeletálne |
| dodatočná stabilizácia napätia | |
| prepäťová ochrana | |
| prepäťová ochrana | |
| počet chladičov | 1 |
| priemer radiátora | 120 mm |
| prúd pri +5 V | 16 A |
| prúd pri napätí +3.3V | 15 A |
| prúd pri napätí +12V1 | 26 A |
| prúd pri napätí -12V | 0.3 A |
| prúd pri +5VSB | 2.5 A |
| šírka | 150 mm |
| hĺbka | 140 mm |
| výška | 86 mm |
.
Kód produktu: ED1022431
Part no.: GPB-350S
EAN: 4710713233614
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 4710713233614 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 350 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 85+ |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
CORSAIR RM850X/850W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular
Skladem
(3 ks)
3 182,64 Kč bez DPH
3 851 Kč
ZDARMAZDARMA
MSI zdroj MAG A550BN 550W 80PLUS BRONZE
Na objednávku
1 277,69 Kč bez DPH
1 546 Kč
MSI zdroj MAG A850GL PCIE5 II 850W 80PLUS GOLD m
Na objednávku
2 914,88 Kč bez DPH
3 527 Kč
GIGABYTE zdroj 850W 80PLUS Gold Modular PG5 ICE
Skladem
(20 ks)
1 767,77 Kč bez DPH
2 139 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP FSP400-70PFL (SK)/industrial/400W/ATX/85%/Bulk
Na objednávku
1 410,74 Kč bez DPH
1 707 Kč
ZDARMAZDARMA
GEMBIRD FX modular 750W 80+ Gold ATX 3.1
Skladem
(3 ks)
1 636,36 Kč bez DPH
1 980 Kč
