CHIEFTEC zdroj Core Series BBS-500S, 500W, 120mm fan, 80+ Gold
Kód: ED1022572Související produkty
Detailní popis produktu
Chieftec Core 500W
S řadou Core uvádí společnost Chieftec na trh nový napájecí zdroj s certifikací 80 PLUS Gold, který zaujme nejen dobrým poměrem ceny a výkonu. Cílem napájecích zdrojů řady Core je nabídnout kombinaci výkonu, účinnosti a spolehlivosti bez zbytečně efektního designu. Výkonnostní rozsah řady Core od 500 do 700 W je ideální pro zákazníky, kteří hledají prvotřídní zdroje za velmi atraktivní cenu.

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 500 W |
| Ochranné funkce | AFC, OOP, OVP, SCP, SIP, UVP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 8 A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x / 1x (650mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x / 1x (500mm) |
| SATA Konektor | 4x / 1x 500mm + 1x (500mm + 150mm + 150mm) |
| Molex / FDD Konektor | 3x + 1x / 1x (500mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.3 |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Není |
Kód produktu: ED1022572
Part no.: BBS-500S
EAN: 753263076120
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 753263076120 |
| Formát zdroje: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pro základní desku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Výkon zdroje (W): | 500 |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
