C-TECH repro Impressio Qubis Mini, Party, 5W, černá
Kód: ED1561533Související produkty
Detailní popis produktu
C-TECH Impressio Qubis Mini
Řada IMPRESSIO je naše speciální modelová řada reproduktorů, určená náročnějším uživatelům a zároveň i těm, kteří o sobě tvrdí „Já rozdíl nepoznám“. Řada IMPRESSIO má za cíl zprostředkovat zážitek nejen z poslechu prezentované melodie, ale hlavně zážitek z výborného zvuku a to i hudebních žánrů jako je jazz nebo vážná hudba, která nemusí patřit mezi oblíbené žánry každého posluchače, ale právě díky výbornému zvukovému podání řady IMPRESSIO jsou požitkem pro posluchače.
Značka C-tech vám přináší nový střípek inovace v oblasti hudby s jejich nejnovějším produktem, Impressio Qubis Mini. Tento malý, přenosný Bluetooth reproduktor se může stát vaším nejlepším přítelem pro hudbu, kdykoliv a kdekoliv.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Výkon RMS | 5W |
| Reproduktory | 1x 57mm, 4? 5W, 2x 14mm Bass radiátor |
| Podporované hudební soubory | MP3/WAV/WMA/FLAC/APE |
| Baterie | |
| Baterie | 2400 mAh/3.7V |
| Výdrž baterie | až 6h při 75% hlasitosti |
| Napájení | USB-C |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 110 x 100 x 100 mm |
| Váha | 550 g |
Co je v krabici
1x USB na USB-C Kabel
1x AUX Jack 3.5mm Kabel
Kód produktu: ED1561533
Part no.: IMP-QUBIS MINI
EAN: 8594125014131
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reproduktory bezdrátové samostatné |
|---|---|
| EAN: | 8594125014131 |
| Způsob použití: | Na párty |
| Outdoor použití: | Ano |
| Stupeň krytí IP: | IPX6 |
| Výkon reproduktoru (W): | méně než 10 |
| Barva reproduktoru: | Černá |
| LED světla: | Ano |
| Typ připojení: | Bluetooth, USB-C, Jack 3,5 mm |
| Bluetooth verze: | 5.0 |
| Slot MicroSD: | Ne |
| Kapacita baterie (mAh): | 2400 |
| Hmotnost (g): | 550 |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
